EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Adana evden eve nakliyat firması olarak tüm il ve ilçelere uygun fiyatlara ev eşyası taşımacılığı yapıyoruz. Özellikle tayin sezonununda 1000 den fazla şehirler arası evden eve nakliyat işine imza atıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vererek çalışır.

Uzman kadro ve son model ekipmanlar ile profesyonel olarak evden eve nakliyat işi yapıyoruz. Firmamıza ait modüler asansör mevcuttur. Şehirler arası evden eve nakliyat aşamasında diğer illerde işbirliği içinde olduğumuz firmaların asansörleri kiralanır.Ev taşıma için bu siteyi geziniz.

Ekiplerimiz içinde mobilya montaj elemanları mutlaka bulunur. Beyaz eşyaların montaj ve de montajları tarafımızca yapılır. Ayrıca taşınan bütün eşyalar sigortalanır. Sözleşme yapılır. Prensip olarak bütün şartları başta konuşur sonradan ekstra masraflar çıkarmaz ve anlaşma şartlarına uyarız. 109 Paketleme sistemimiz hem hijyenik hemde korunaklı olarak baloncuklu naylon ile yapılır. En çok önem verdiğimiz konulardan biride yükleme ve teslimat tarihleri .

Söz verdiğimiz tarihlerin dışına çıkmıyoruz. Tayin dönemlerinde lojmanların boşalmaması gibi sorunlar bazen karşımıza çıkıyor. Bunun için yapılabilecek bir şey yok . Bu konudan müşterilerimizden anlayış beklemekten başka çaremiz yok.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

dana  evden eve nakliyat fiyatları kat yüksekliği,eşya miktarı ve gidilen mesafeye göre değişir.Bu gibi durumlara göre fiyatlar belli olur. Genel de atama dönemlerinde aynı yöne tayini çıkan müşteriler tespit edilerek fiyatlandırma yapılır.

Normalde kamyonlarımız 2 ev eşyasını rahatlıkla alabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 2 müşteri eşyası aynı araca yüklenerek maliyetler düşürülür. Tabi bunun için eşya miktarlarını tespit etmemiz gerekir.
Bu yüzden önceden ekspertiz hizmeti uyguluyoruz.

Uzakta olan müşterilerimizden en azından eşyaların detaylı video yada resimlerini isteyerek planlama yapıyoruz. İsteğe göre tek eşya olarak yani özel olarak taşıma yapıyoruz. Fiyatlar memur bütçelerine göre ayarlansa da zaman zaman yakıta ve malzemeye gelen zamlardan dolayı bazen yüksek olabiliyor.

Özellikle asansörlü taşımalarda maliyetler yüksek çıkıyor. Düşünüldüğü gibi eşyaları sizin paketlemeniz yada mobilyaları sizin sökmeniz fiyatları düşürmez. İşçi işe geldiği zaman standart parasını alır. Bütün bunlara rağmen yine de her zaman %10 indirim imkanı her zaman sağlamaya çalışıyoruz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Adana şehirler arası evden eve nakliyat işinde en önemli konu zamanında teslimat. Müşteriler genelde eşyası yüklendikten sonra bilet alır ve yeni taşınacağı ile eşyalarını karşılamaya gider. Teslimat zamanında yapılmaz ise ekstra otel masrafı gibi durumlar çıkacaktır.

Firma olarak müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamak için bu konuda çok titiz davranıyoruz. Bazı ilçelerde otel bile olmadığından müşterilerin eşyalarını zamanında teslim etmez isek daha zor durumda kalacaklarının farkındayız.

Geç kalınacak durumlarda müşterilerimizin konaklama,otel masrafları firmamız tarafından karşılanır.
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyin önüne geçer. Tabi bu durumlar ile karşılaşmamak için doğru planlama yapmak en güzelidir. Taşınma planı yaparken en ince detayı bile göz önünde bulunduruyoruz.

Bu güne kadar hiç bir müşterimiz geç teslimat yüzünden mağdur olmadı. Şehirler arası nakliyat işinde 36 saat içinde teslimat yapabilecek alt yapı ve ekipmana sahibiz. Son model araçlar ve çift şoför takviyesi ile bu işin üstesinden kolaylıkla geliyoruz. Babaoğul nakliyat her zaman sizlerin yanındadır. Unutmayın bir telefon kadar yakınız. Adana şehir içi nakliyat teslimat süremiz yarım gündür.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ