ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Biz   şehirler arası Adana şehirlerarası  ev taşıma  firması olarak müşteri ile iletişime geçtikten sonra bir süreç başlatırız. İlk önce ekspertiz hizmeti uygularız. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Eşyalarınızı görme ve tanışma aşamasından sonra bize bize sormak istedikleriniz varsa soruları yanıtlarız. Size düşen görevler hakkında sizi bilgilendiririz. Eşyaların alınacağı tarihten teslimat tarihine kadar bütün işleri planlarız. Şehirler arası Adana sigortalı taşımacılık hakkında detaylı bilgiye bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Uzun mesafe taşıma işlerinde  yapılan hataları telefi etmek  zordur. Örneğin evden eşya unutulması gibi. Ekip belirlenir,eşyalarınızın yüklemesine katılan elemanlar araç ile birlikte eşyalarınızı teslim etmek üzere gelir. Mobilyaları söken elemanımız gittiğiniz ilde bu eşyaların montajlarını yapar. Tabi bütün ev eşyalarınız yol şartlarına göre profesyonelce paketlenir. Araç içinde düzenlemede çok önemlidir.Adana pikap nakliye sayfamızı ziyaret ediniz.

Hatta bence paketlemeden daha önemlidir. Bütün bunlar yapılmadan önce görüşme aşamasında sigorta evrakları sözleşme evrakları gibi detaylar taşınma günüden bir gün önce yapılır. Yazımızın devamında teslimat ve teslim alma,fiyatlandırma sigorta gibi konuları anlatacağız. Sizde yorum bölümünden bize katılıp soru sorabilirsiniz. Taşıma firması olarak şunları garanti edebiliriz.

  • Eğitimli ve güler yüzlü elemanlar
  • Sigorta ve sözleşme
  • Fiyat artırma ve gizli ücret yok
  • Son model ve temiz araçlar
  • Tam mobilya montaj
  • Paketleme ve paket açma
  • Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat teklifi
  • Zamanında teslim alma ve teslim etme

Riske Girmeden Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Alın

Hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur. Sorumluluğu üstüne alma vardır. Size yolda aracın kaza yapmayacağını yada doğal bir afet sonucu eşyalarınızın zarar görmeyeceğini garanti edemeyiz. Her şey Allah'dan. Ancak biz olası durumlar için önlemimizi alıyoruz. Eşyalarınızı bu gibi durumlara karşı sigortalıyoruz. Yada diğer hususlarda kırılma çizilme vesaire bütün tazminat firmamıza aittir. Sigorta firmaları sadece kaza yada doğal afet gibi durumlarda devreye giriyor. Kapıdan kapıya kadar olan bölümden söz ediyorum. Sonrası bize ait.

Yani elemanlardan biri araçtan eve herhangi bir eşyanızı taşırken zarar verirse sigorta bunu karşılamıyor. Bunun bütün tazmini firmamıza aittir. Tabi bunu yazdım diyede her taşımada bir şeyler kırdığımızı düşünmenizi istemem. Gayet başarılı ve profesyonel şekilde Adana şehirler arası taşımacılık bilmenizi isterim. En kaliteli malzemeler ile eşyalarınız paketlenir. Bizimle çalışan elemanlarımız bu işte en az 10 yıllık tecrübeye sahip kişilerden oluşur. Ekiplerimiz içinde mobilya montaj elemanları mevcuttur. İhtimalde olsa endişelenmeyin. Bütün sorumluluk bize ait. Firmamızın en büyük özelliği müşteri memnuniyetine değer vermesidir.

Adana Şehirler Arası Nakliye Ve Ev Taşıma Ücretleri

Evet gelelim en çok sorulan ve merak edilen konuya. Adana ilinde şehirler arası nakliyat işlemi yaptıracaksanız fiyatlar için en doğru yerdesiniz diyebilirim. Bizim araçlarımız genelde 2 adet ev eşyasını alacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sebeple aynı yöne taşınan müşterilerimiz tespit edip ona göre fiyat çalışması yapıyoruz.  Örnek olarak bir müşterimiz Urfa diğer bir müşterimiz de Diyarbakır'a taşınacak diyelim.

Diyarbakır'a geçecek araç mutlaka Urfa'dan geçer yani ekstradan yakıt harcamaz. Bir taşta iki kuş vurmak gibi.  Böylece yakıttan bize yansıyan geri dönüşü size yansıtıyoruz. Ve iki eşya olduğu için masraflarda %20 gibi bir düşüş oluyor. Buda doğal olarak taşıma maliyelerinin düşük olmasını sağlıyor. Bu yüzden şehirler arası nakliye tarihinizi bize en erken şekilde bildirip plan yapmamıza olanak sağlamanızda fayda var.

Zamanında Teslimat

Adana şehirler arası evden eve nakliyat firmaları ile Bir yerden başka bir ile taşınıyorsunuz. Her şeyi planladınız. Eşyalarınızı karşılamak üzere gittiniz. Eşyanın gelmediğiniz düşünün. Bulunduğunuz yerin bir ilçe yada küçük bir yer olduğunu düşünün. Otel yok kalacak yer yok kimseyi tanımıyorsunuz. Tanısanız bile size ekstra masraf olacak konular bunlar. Bu yüzden en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Sözleşilen tarihte eşyalarınızı teslim etmek.

Empati yapacak olsak hiç kimse öyle bir duruma düşmek istemez. Kastlı olarak yapılan bu gecikmede ağır vebal olsa gerek. İşte bu yüzden firma seçerken çok dikkat etmelisiniz. Ancak kaza yada hava yol koşullarından dolayı olan durumlarda yapılacak pek bir şek yok. Yinede küçük bir araştırma ile bu konuları da gözden geçirip taşınmak için en doğru günü seçmekte fayda var.

Şehirler Arası Taşımacılık İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evet şehirler arası evden eve nakliyat sektör pek çok olaya gebedir aslında. İnternet çıktığından bu yana dolandırıcılar çoğalmıştır. Gerçekte ne aracı nede firması vergi levhası olmayan kişiler bile bir internet sitesi yaptırarak kendini nakliyat firması olarak lanse eder. Aman dikkat edin. Yüz yüze görüşüp emin olmadığınız kişilere ödeme yada kapora vermeyin. Firma vergi levhasını kontrol edip araştırın.

Aracı yani komisyoncu kişilerden uzak durun. Onlar komisyon alabilmek için ucuz fiyat verir. Eşyalarınızı da önüne gelene teslim eder. Bu kimseleri tespit etmek zor değildir. Firmaların ofislerinde yüz yüze görüşmek en akıllıca yoldur. Unutmayın biri size piyasa değerinin çok altında fiyat veriyorsa mutlaka şüphelenmelisiniz.

 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ