SİGORTALI TAŞIMACILIK

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Adana Sigortalı Taşımacılık

 Sigortalı taşımacılık nakliye sektöründe kurumsal anlamda iz bırakmış her firma için olmazsa olmaz kuraldır. Bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin eşyaların %100 güvenli olması istenir. Yaşanacak hasar  ve kayıpların iş sonunda can sıkıcı hale dönüşmesi istenmez. Biz bu hizmetimiz sayesinde deyim yerindeyse kafanızda soru işareti bırakmadan nakliye işlerinizin başındayız.

 Adana sigortalı taşımacılık olarak; ev ve işyeri nakliyatı dışında banka taşımacılığı, müze taşımacılığı gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Bu noktada her açıdan korunma sağlamak söz konusu olduğundan sigortalı taşımacılık hizmetimiz özelliklik taşır. Artık güven noktanız olma yaşanacak sorunlar karşısında başvuru noktası olma derken; bize duyduğunuz güven de artışa geçmektedir. Nakliye işi güven işidir.

 

Sigortalı Taşımacılığın Faydaları

⦁          Taşımacılık esnasında eşyaların maddi zarar görmesi engellenir

⦁          Yükleme ya da paketleme aşamalarında yaşanabilecek hasarların karşılanması sağlanır.

⦁          İlgili nakliye şirketine güven duyulur.

⦁          Nakliye şirketleri arasında sigortacılık farkı rekabet kazandırır.

 

Adana sigortalı taşımacılık; özellikle maddi değeri yüksek olan eşyalarınız söz konusu olduğunda yapılan sigortalı nakliye ile güvencesini verir. Her hizmetten alınan güvenle hep bir adım öteye gitmenin farkı ile biz deneyim kazanırken siz ayrıcalıklar içerisinde boğulursunuz. Siz değersiniz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

 Sigortalı taşımacılık demek; eşyalarınızı ve beraberinde haklarınızı korumak demektir. Nakliye süreci aşamalardan oluşur ve her aşamada yaşanan sıkıntılı durumlar vardır. Birbirinden ayrı gibi düşünülen aslında zincirleme olan bu süreçte olası sorunlardan sigorta hizmetimizle önlemimizi almaktayız.

Nakliyecilikte araçların tam donanımlı ve modern olması gerekliliği vardır. Kullanılacak alet ve teçhizatların da aynı şekilde bakımdan geçmiş kontrollü olması gereklidir. Bütün bunların yanı sıra yine de yaşanabilecek aksilikler söz konusu olabileceğinden Adana sigortalı taşımacılık olarak sigortalı eşya taşımacılığı her zaman 1 numaralı ilkemizdir. Bunun için yıllardır eşyalarınızı sigortalıyoruz, güvenli taşıyoruz.

Adana Sigortalı Taşımacılık  Soruları

 

1) Adana sigortacılı taşımacılık bünyesinde taşımacılık süresi nedir?

Firmamız kapsamında taşımacılık plan ve program dahilinde yürüdüğünden zamanla yarışırız. Müşterimizle nakliye gününe dair saat belirlememiz itibariyle ile hizmetimiz başlar 6 ila 7 saat içerisinde tamamlanır.

 

2) İyi bir evden eve nakliyat firmasını nasıl tanımlarsınız?

İyi bir nakliyat firması herşeyden önce müşterisine güven vermelidir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti esas olan kriterlerdir. Profesyonel yaklaşım, deneyim ise bir müşterinin aradığı özelliktir.

 

3) Eşyalara zarar görme olasılıkları mutlaka yaşanmaktadır.Bu noktada sizin yaklaşımınız nedir?

Bizim ve her kurumsal firmanın bu konudaki yaklaşımı sigortalı taşımacılık olmalıdır. Müşterimizin eşyaları en küçüğünden en büyüğüne kadar değer taşımaktadır. Artı maddi ya da manevi değeri olan her eşya da sigortalı taşımacılık kapsamındadır.

 

4) Taşınma esnasında ambalajlamanın önemi nedir?

Ambalajlama nakliyecilikte en önemli aşamadır. Doğru yapılmış bir paketleme araçta doğru yüklenme ve doğru yolculuk demektir. Biz bu konuda her zaman hassas ve özverili yaklaşımda bulunduk. Ambalajlama paketlerimiz kaliteli seçildi, içeriklerine göre belirlendi.

 

5) Son olarak sigortalı taşımacılığın size getirileri nelerdir?

Her zaman müşterimize kaliteli yaklaşmamızı sağlar, çözümler üretmemizde yardımcı olur. Müşterimize mağduriyet yaşatmayız böylelikle bir sonraki nakliye işinde de birlikteliğimiz sürer. Çalışma misyonumuz her zaman ödün vermeden ilerler.

 

Neden Adana Sigortalı Taşımacılık?

Çünkü biz yıllara dayanan tecrübemizle varız.

Çünkü biz profesyonel yaklaşımımızla hızlı ve net çözümler üretiriz.

Çünkü biz müşterimize güveni ilk andan hissettiririz.

Çünkü biz  taşınma ihtiyacınızda sol kolunuzuz.

Çünkü biz sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir firmayız.

Çünkü biz yeniliklerle size gelerek memnuniyetinizi kazanma savaşındayız.

Çünkü biz Adana sigortalı taşımacılığı yız.

 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ